Green Drop

Green Drop

 

 

Firma GREEN DROP została zarejestrowana w roku 1989 i wciąż staramy się umacniać swoją pozycję na rynku.

Właścicielem firmy jest inż. Tomasz Pogorzelec, który bazując na wcześniejszym wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie budowy obiektów szklarniowych oraz na długoletniej współpracy z zagranicznymi, a głównie Holenderskimi firmami postanowił założyć własną firmę. 1989-ty rok przyniósł taką możliwość.

Wprowadzanie na rynek najnowocześniejszych światowych technologii szklarniowych pozwoliło firmie zaistnieć na wymagającym polskim rynku. Ten sukces był też zasługą naszego oddziału w Holandii, który pozwolił na usprawnienie współpracy z tamtejszymi firmami w pierwszych latach działalności.

Dzięki profesjonalizmowi i ciężkiej pracy wielu osób GREEN DROP stał się jedną z najbardziej liczących się firm w dziedzinie technologii budownictwa oraz automatyki szklarni.

Ponadto wieloletnia, owocna współpraca z firmami ZANTINGH oraz VIESSMANN pozwoliła na zajęcie pozycji oraz zdobycie doświadczenia również na scenie technologii grzewczych. Dziś tak jak na początku naszej działalności staramy się aby nasi klienci otrzymywali to o co poproszą i to najwyższej światowej jakości.

 

Aby wyjść na przeciw rosnącemu zainteresowaniu naszą ofertą, w roku 2006 powołaliśmy do życia bliźniaczą firmę Green Drop +. Dzięki temu mogliśmy podwoić naszą wydajność i przyspieszyć realizację zamówień.

GREEN DROP  |  GREEN DROP +

ul.Warszawska 32A, 05-805 Otrębusy, Polska

+48 22 499 34 34   |   greendrop@greendrop.pl

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.