OFERTA
ROZWIĄZANIA
REFERENCJE
GALERIA
O FIRMIE
KONTAKT
ADRES

Firma GREEN DROP została zarejestrowana w roku 1989 i wciąż staramy się umacniać swoją pozycję na rynku.


nowy

Stare logo firmy, poprzednia siedziba:
ul. Racławicka 107 w Warszawie

Właścicielem firmy jest inż. Tomasz Pogorzelec, który bazując na wcześniejszym wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie budowy obiektów szklarniowych oraz na długoletniej współpracy z zagranicznymi, a głównie Holenderskimi firmami postanowił założyć własną firmę. 1989-ty rok przyniósł taką możliwość.
Studio serwisoweWprowadzanie na rynek najnowocześniejszych światowych technologii szklarniowych pozwoliło firmie zaistnieć na wymagającym polskim rynku.Ten sukces był też zasługą naszego oddziału w Holandii, który pozwolił na usprawnienie współpracy z tamtejszymi firmami w pierwszych latach działalności.

Siedziba firmyDzięki profesjonalizmowi i ciężkiej pracy wielu osób GREEN DROP stał się jedną z najbardziej liczących się firm w dziedzinie technologii budownictwa oraz automatyki szklarni.
Ponadto wieloletnia, owocna współpraca z firmą VIESSMANN pozwoliła na zajęcie pozycji oraz zdobycie doświadczenia również na scenie technologii grzewczych.
Dziś tak jak na początku naszej działalności staramy się aby nasi klienci otrzymywali to o co poproszą i tonajwyższej światowej jakości.

stary

Nowe logo firmy, nowa siedziba :
ul. Warszawska 32a w Otrębusach

 

Od Kwietnia 2007 roku Green Drop powołał do życia firmę "córkę". GREEN DROP PLUS przejmuje na siebie część zadań i projektów poprawiając w ten sposób dostępność terminów usług.


Green Drop +
GREEN DROP
GREEN DROP PLUS

ul. Warszawska 32a
05-805 Otrębusy
tel +48 22 499 34 34
fax+48 22 499 70 50

greendrop@greendrop.pl
www.greendrop.pl
Marcin Pogorzelec